-33%
Сковорода глубокая 26 см Ringel Caesar RG-1136-26
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: RG-1136-26
1 710 ₴
1 145,70 ₴
Показать оптовые ценыСковорода CAESAR від Ringel - це універсальний помічник на кухні для готування і розігрівання найрізноманітнішої їжі. Нестандартний кут нахилу борта зроблений як у професійному кухарському посуді. Цей кут нахилу дозволяє готувати овочі з «підкиданням» і швидким обсмаженням. Виготовлені з високоякісного кованого алюмінію, сковороди CAESAR мають товщину стінок 3 мм, є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. У даній серії використовується 3-шарове мармурове антипригарне покриття MARBLE, що дозволяє використовувати менше олії при приготуванні.
ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА ДОЗУВАННЯ ОЛІЇ
В кожну сковороду RINGEL інтегрована перша в світі система дозування олії. Найменша поділка системи відповідає 5 мл олії, а більша – 10 мл олії. За допомогою цієї системи ви зможете легко та швидко приготувати водночас здорові та смачні страви з використання мінімуму жиру та з максимальним збереженням корисних речовин у страві.
РІВНОМІРНИЙ РОЗПОДІЛ ТЕПЛА ПО ПОВЕРХНІ
Виготовлена з кованого алюмінію, з товщиною 3 мм, дана сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це значно прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному просмажуванню продуктів.
ВЕЛИКИЙ КУТ НАХИЛУ БОРТА
Конструкція сковороди, як у професійного посуду, дозволяє робити легке обсмажування овочів при високих температурах з «підкиданням».
НОСИКИ ДЛЯ ЗЛИВУ РІДИНИ
Спеціальні жолобки в конструкції Caesar для зливу олії та зайвої рідини додає комфорту в процесі приготування їжі.
НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ
У даній серії використано 3-шарове надстійке мармурове антипригарне покриття MARBLE, що не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.
ЕРГОНОМІЧНІ РУЧКИ
Зручність використання даної сковороди досягається завдяки і ергономічній ручці з бакеліту. Додаткове покриття soft-touch, крім тактильного задоволення, захищає руки від опіків і дозволяє не вислизає навіть з вологих долонь. Додаткова яскрава вставка підкреслює дизайн сковороди.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ НА КОЖЕН ДЕНЬ
Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх видах плит, включаючи індукційні, інфрачервоні та склокерамічні.
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода глубокая |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 26 (см) |
| Высота стенок | 6 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | жаропрочное стекло |
| Количество ручек | 1 |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | RINGEL |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина дна | 4 мм |
| Толщина стенки | 3 мм |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Сливной носик | Да |
| Цвет | Черный |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сковорідка |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр | 26 см |
- Цена: 1 145,70 ₴









