Бутербродниця First FA-5342-3 має компактний корпус і просте управлінь.
Прилад працює з потужністю 700 Вт.
Один робочий відсік підтримує змінні панелі, які поставляються в кількості трьох штук.
Модель First FA-5342-3 має пластиковий жароміцний корпус з термоізоляційним покриттям, не обпікатиме руки.
Передбачається наявність антипригарного покриття робочої панелі.
Бутербродниця доповнено індикаторами живлення і температури нагріву, а також може зберігатися у вертикальному положенні.
Характеристики Бутербродниця First FA-5342-3
|
Основні |
|
|
Потужність |
700 Вт |
|
Тип |
Бутербродниця |
|
Характеристики |
|
|
Додаткова інформація |
замок на ручці, індикатор температури, індикатор живлення, регульований термостат |
|
Кількість видів змінних панелей |
3 |
|
Основний колір |
чорний |
|
Підтримка змінних панелей |
є |
|
Технічні характеристики |
|
|
Кількість відділень |
1 |
|
Термоізольований корпус |
є |
|
Додаткові характеристики |
|
|
Антипригарне покриття |
є |
|
Комплектація |
|
|
Комплектація |
пластина для гриля, комплект знімних панелей для приготування вафель, пластина для сендвічів, інструкція з експлуатації |
|
Матеріали |
|
|
Матеріал корпусу |
метал, пластик |
|
Особливості |
|
|
Регулювання ступеня обсмажування |
є |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 1 906 ₴







