Виключно прозоре і високоякісне чеське скло за доступною ціною. Перевага потовщеного краю виробу додає міцність і стійкість до сколам. Посуд розрахована на інтенсивне професійне використання, придатний для мікрохвильових печей і посудомийних машин.
Продукция компании Bohemia — это образец великолепного качества и невероятной красоты, воплощенной в изысканных изделиях. Для изготовления этой продукции используют старинные традиции, ручную работу и современное оборудование. Изделие Bohemia абсолютно прозрачное, имеет гладкую не пористую поверхность, без вкраплений воздуха и пыли. Такое стекло ярко сверкает, оно прозрачно, отличается тонкостью, а изделия при соприкосновении друг с другом издают музыкальный звон. Огранка богемского стекла и хрусталя так же идеальна, она не имеет сколов, трещин, неровностей, шероховатостей.
Маслянка Crystalite Bohemia Комета, 17см:
- блискучі діамантові ограновування створюють формальний, елегантний дизайн, який обов'язково додасть стиль і клас будь-якої події
- високоякісний кришталь "кристаліт" - не поступається кришталю з 24%-м вмістом свинцю, а багато в чому навіть перевершує його
- безпечно - скло не містить свинець
- володіє високою стійкістю до сколам
- можна мити в посудомийній машині
- подарункова упаковка
- розміри: 17 x 9.5 x 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Матеріал маслянки | Скло |
| Матеріал кришки | Скло |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 95 мм |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 381,60 ₴





