+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-13%
Обробна дошка Maestro MR 1651-44
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR-1651-44
378 ₴
328 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Розмір: 44*30*0.95 см
- Матеріал: пшеничне волокно, поліпропілен
- Зручна ручка
- Не ковзає по поверхні стола
- Можливість використання обох сторін
- Не притуплює ножі
- Можливість використання у посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 440 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ручка | Є |
| Товщина | 9.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 328 ₴



