+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-13%
Обробна дошка Maestro MR 1655-36
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MR-1655-36
430 ₴
374 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Розмір: 36,5 х 26,5 х 1 см
- Зручна ручка
- Не ковзає по поверхні столу
- Можливість використовувати з обох сторін
- Не притуплює ножі
- Можливість використання в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 365 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ручка | Є |
| Товщина | 10 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 374 ₴

