+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Розмір: 27.5x17x0.8см
- Зручна ручка
- Не ковзає по поверхні стола
- Можливість використання обох сторін
- Не притуплює ножі
- Можливість використання у посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 275 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Ручка | Є |
| Товщина | 8 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Так |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 114 ₴



