+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заварник серії Black Mars для приготування гарячих напоїв. Об’єм складає 1000 мл. Колба виготовлена з боросилікатного скла, а фільтр з нержавіючої сталі. Підходить для очищення в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Боросилікатне скло |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 1000 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ardesto |
- Ціна: 751,60 ₴



