+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-22%
Маслянка Bamboo Viva LB-640
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-640
309 ₴
241,02 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 17х12.5х5.9 см
Матеріал: скло, бамбук
Наявність кришки: так
Можна мити в посудомийній машині:Ні
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Матеріал маслянки | Дерево |
| Матеріал кришки | Скло |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 59 мм |
| Виробник | VIVA |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 241,02 ₴


