+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-11%
Гусятниця з кришкою 3 л+1.4 л Simax s7136-7146
- Готово до відправки
- Код: s7136-7146
615,71 ₴
547,98 ₴
+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для запікання скляна овальна з кришкою Simax 3 л (7136/7146)
- Об'єм форми: 3 л
- Об'єм кришки: 1,4 л
- Розміри: 354 х 213 х 132 мм
- Форма: овальна
- Матеріал: жароміцне скло
- Максимально допустима температура: 300°C
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Використання в мікрохвильовці: так
- Зберігання в холодильнику: так
- Зберігання в морозильній камері: так
- Можливість використовувати в духовці: так
Посуд Simax виготовлена з термостійкого скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки і будь-який інший температурної обробки продуктів і рідин. Такий посуд підходить для всіх типів НВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних), електричних духовок. Більшість найменувань посуду Simax можна використовувати для готування на електричних конфорках. Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, демонструє відмінну стійкість до високих температур і хімічних речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 4.4 л |
| Колір | Прозорий |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Скло |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота з кришкою | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 547,98 ₴



