+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-11%
Лоток для запікання квадратний 1,6 л Color Simax s7286
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: s7286
373,06 ₴
332,02 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посуда марки Simax (Симакс) пригодна для готовки на любых поверхностях (газовые (с рассекателем огня) и электрические плиты, духовки и СВЧ-печи, включая комбинированные печи (с грилем и конвекцией) ), не вступает в химическую реакцию с готовящейся пищей. Цельностеклянная продукция сохраняет вкус и запах приготовленной пищи, придает изысканность сервировке. Жаропрочное стекло — чрезвычайно удобный материал для кухни (тушения, жаренья, выпечки), а также для простого подогрева пищи и напитков.
Жаростойкое стекло, форма для запекания. Можно выпекать в духовке ― выдерживает температуру до 250 грС.
Форма для запікання і випічки. У такій формі приємно подати страву на стіл ― виглядає така посуд завжди як нова!
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 1.6 л |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Висота без кришки | 55 мм |
| Максимально допустима температура | 250 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 332,02 ₴
