+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-7%
Лоток для запікання квадратний 5,2 л 368х320х75 мм Simax s7246
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: s7246
529 ₴
491,97 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, демонструє відмінну стійкість до високих температур і хімічних речовин. Ця посуд придатний для готування в СВЧ, духовках, на газових (з розсікачем вогню) і електричних плитах. Можна мити в посудомийних машинах. Можна поміщати в холодильник і морозильну камеру.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Форма | Квадратна |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 5.2 л |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 368 мм |
| Висота без кришки | 75 мм |
| Максимально допустима температура | 250 град. |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 491,97 ₴

