+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-11%
Лоток для запікання глибокий 1,5 л 285х120х76 мм Simax s7256
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: s7256
265,21 ₴
236,04 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посуд Simax виготовлена з термостійкого скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки і будь-який інший температурної обробки продуктів і рідин. Такий посуд підходить для всіх типів НВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних), електричних духовок. Більшість найменувань посуду Simax можна використовувати для готування на електричних конфорках. Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, демонструє відмінну стійкість до високих температур і хімічних речовин.
Запитуйте у вашого менеджера інші позиції цієї серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота без кришки | 76 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Кришка | Немає |
| Максимально допустима температура | 250 град. |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Об`єм | 1.5 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 236,04 ₴
