+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-2%
Лоток для запікання овальний 2,2 л 300х210х62 мм Simax s7127
- Готово до відправки
- Код: s7127
287,33 ₴
281,58 ₴
+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посуда Simax изготовлена из термостойкого стекла, которое прекрасно подходит для любого способа приготовления пищи: жарки, варки, выпечки и любой другой температурной обработки продуктов и жидкостей. Такая посуда подходит для всех типов СВЧ печей (микроволновых или конвекционных), электрических духовок. Большинство наименований посуды Simax можно использовать для приготовления на электрических конфорках. Кухонная посуда Simax сочетает в себе элегантный дизайн и прозрачность, демонстрирует отличную устойчивость к высоким температурам и химическим веществам.
Запитуйте у вашого менеджера інші позиції цієї серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота без кришки | 62 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кришка | Немає |
| Максимально допустима температура | 250 град. |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Об`єм | 2.2 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 281,58 ₴
