+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-13%
Лоток для запікання овальний 3,0 л 350х240х62 мм Simax s7126
- Готово до відправки
- Код: s7126
381,46 ₴
331,87 ₴
+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, демонструє відмінну стійкість до високих температур і хімічних речовин. Ця посуд придатний для готування в СВЧ, духовках, на газових (з розсікачем вогню) і електричних плитах. Можна мити в посудомийних машинах. Можна поміщати в холодильник і морозильну камеру.
Запитуйте у вашого менеджера інші позиції цієї серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота без кришки | 62 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Кришка | Немає |
| Максимально допустима температура | 250 град. |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Об`єм | 3 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 331,87 ₴
