+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-2%
Лоток для запікання овальний 4,0 л 400х270хх62 мм Simax s7276
- Готово до відправки
- Код: s7276
492,58 ₴
482,73 ₴
+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вся посуд Simax виготовлена з термостійкого боросилікатного скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки і будь-який інший температурної обробки продуктів і рідин. Вона підходить для будь-якого типу СВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних), електричних духовок, а також більшість найменувань Simax можна використовувати для готування на електричних та газових конфорках.
Запитуйте у вашого менеджера інші позиції цієї серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота без кришки | 62 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кришка | Немає |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Об`єм | 4 л |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 482,73 ₴
