+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-13%
Лоток для запікання Simax Exclusive 2,5 л s7216
- Готово до відправки
- Код: s7216
339,37 ₴
295,25 ₴
+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для запікання Simax Exclusive 2,5 л виготовлений з термостійкого скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: випічки і будь-який інший температурної обробки продуктів і рідин.
Exclusive Simax підходить для всіх типів НВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних), електричних духовок. Поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, демонструє відмінну стійкість до високих температур і хімічних речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 2.5 л |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота без кришки | 62 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 295,25 ₴

