-9%
Лоток для запікання 3,5 л Simax s7296
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: s7296
484,09 ₴
440,52 ₴
Показати оптові ціни"Simax» (Чехія) — Компанія KAVALIERGLASS, a.s. виробник марки Simax є одним з провідних європейських виробників посуду зі скла. За високу якість продукту компанія була нагороджена сертифікатом DIN ISO 9002/EN 29002 в 1995 році.
Посуд Simax виготовлена з термостійкого скла, яке чудово підходить для будь-якого способу приготування їжі: смаження, варіння, випічки і будь-який інший температурної обробки продуктів і рідин.
Посуд Simax підходить для всіх типів НВЧ печей (мікрохвильових або конвекційних), електричних духовок. Більшість найменувань посуду Simax можна використовувати для готування на електричних конфорках.
Кухонний посуд Simax поєднує в собі елегантний дизайн і прозорість, демонструє відмінну стійкість до високих температур і хімічних речовин.
Запитуйте у вашого менеджера інші аналогічні позиції .
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 3.5 л |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 404 мм |
| Висота без кришки | 60 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Simax |
| Країна виробник | Чехія |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
- Ціна: 440,52 ₴

