+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
-14%
Маслянка Oscar Master (OSR-5009/1)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: OSR-5009/1
348 ₴
299,28 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 638-55-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маслянка серії MASTER з нержавіючої сталі - практичний і стильний кухонний аксесуар для зберігання масла від зовнішніх впливів, а також для стильного сервірування як буденного, так і святкового столу.
- Розмір: 19х12.5х6.5 см
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Наявність кришки: так
Основні характеристики:
- Виготовлена з високоякісної харчової сталі
- Дзеркальне полірування внутрішньої і зовнішньої поверхні додатково захищає виріб від механічних впливів і пошкоджень, забезпечуючи довговічність, надійність і привабливість
- Зручна ручка на кришці вироблена з нержавіючої сталі
- Ідеальна для зберігання і стильного сервірування масла
- Можна мити у посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Матеріал маслянки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 65 мм |
| Колір | Сірий |
| Ножик | Немає |
| Вилочка | Немає |
| Виробник | Oscar |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 299,28 ₴

