В тропиках мачете используется как сельскохозяйственное орудие для уборки сахарного тростника, бананов и др.. А также как универсальный инструмент в лесу для прорубания троп в густых зарослях, в водоёме - для прорубания камыша. Удобно рубить капусту.
Особенности:
- Лезвие: углеродистая сталь SAE 1070
- Толщина лезвия: 2 мм
- С товарным знаком TRAMONTINA
- Рукоятка: из натурального дерева
- Необходимо вымыть и / или вытереть после каждого использования и хранить в сухом месте
Бренд Tramontina заснований в Бразилії в 1911 році. 10 фабрик, які виробляють понад 18 000 найменувань.
Один з лідерів світового ринку по виробництву ножів, столових і кухонних аксесуарів, посуду для приготування їжі, інструментів для сільського господарства, будівництва та саду.
Tramontina виробляє кухонне начиння тільки з найкращою нержавіючої сталі 18/10, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак, як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря.
Приносить задоволення від процесу приготування їжі і від того, як це об'єднує людей залучених в цей процес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Країна виробник | Бразилія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 460 |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь SAE 1070 |
| Призначення | Мачете |
| Серія | Machetes |
| Чохол в комплекті | Немає |
- Ціна: 727,60 ₴


