+380 (50) 638-55-23
SVANS — товари для дому та сім'ї
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний комбайн і Тістоміс в одному предметі - First FA 5259 варто придбати тим господаркам, у яких випічка являється частим процесом. Цей агрегат відмінно виконує функцію збивання та змішування різного виду продуктів, а найголовніше зможе швидко і якісно замісити тісто будь-якої складності. Працювати на ньому можна не тільки вдома, але і на невеликих виробництвах або міні - пекарнях. Потужності тістоміса буде достатньо для замісу будь-якого виду тіста, навіть або дріжджового опарного.
Можливості |
|
| Відсік для шнура живлення | є |
Основні |
|
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Тип | Міксер планетарний |
Фізичні |
|
| Габарити (ШхВхГ) | 23х37х36 см |
Характеристики |
|
| Додатковий колір | чорний |
| Гаки для замішування тіста | є |
| Насадка-блендер | немає |
| Основний колір | білий |
| Планетарний | так |
| Кількість швидкостей | 6 |
Технічні характеристики |
|
| Вага | 7.45 кг |
| Вид | стаціонарний |
| Імпульсний режим | є |
Додаткові функції |
|
| Турборежим | немає |
Комплектація |
|
| Кількість насадок | 3 шт |
| Комплектація | документація, гак для тіста, суцільнометалевий вінчик для збивання, лопатка змішування |
Матеріали |
|
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Матеріал чаші | нержавіюча сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 6 л |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приладу | Тістоміс |
- Ціна: 7 127 ₴








